Koszty i sposoby dostawy

Koszty dostawy 

 

Niezależnie od ilości zakupionych mebli, dostawa na terenie Polski jest darmowa

W naszym sklepie kupujący nie jest obciążany kosztami transportu. Wszystkie meble dostarczane są za pomocą wyspecjalizowanego transportu zupełnie za darmo . Gwarantujemy dojazd do każdego miejsca w kraju, bez względu na wielkość zamówienia. Kierowca nie jest zobowiązany do wnoszenia mebli.

Odbiór osobisty: Zamówione meble można odebrać w naszej siedzibie ICMT.pl Kaliska 13c 56-500 Syców

Dostawy towarów realizowane są za pośrednictwem firmy transportowej lub firmy kurierskiej
Dostawa przesyłek wielkogabarytowych trwa około 2-4 dni roboczych.
Dokładamy należytej staranności aby towar dostarczony był w sposób bezpieczny i bezproblemowy. W tym celu dbamy o staranne zabezpieczenie produktów na czas transportu. Wszystkie przesyłki są ubezpieczone, w przypadku widoczngo uszkodzenia towaru, należy spisać protokół szkody z osobą doręczającą.Wszystkie reklamacje są rozpatrywane na korzyść klienta.
Podczas dostawy proszę o elastyczne dopasowania odbioru do firmy kurierskiej.  Przed doręczeniem kurier kontaktuje się z Państwem i w miarę możliwości dopasuje godziny doręczenia, ale nie zawsze jest to możliwe. Kurier jest sam i nie ma obowiązku wnoszenia towaru do mieszkania, jednakże może pomóc :) Zamawiając meble o dużym gabarycie i sporej wadze może być konieczna pomoc 2 osób w celu wniesienia towaru do mieszkania.

Koszty wysyłki za granicę wyceniamy indywidualnie, orientacyjne koszty dostawy do Niemiec 100€, Wielka Brytania 200€